зимовий догляд за шкірою

21:40

Так виглядає мій зимовий догляд!)


Lirene Beauty Care Moisturing Toner + Eye and Face Makeup Remover
Обидва засоби призначені для нормальної та комбінованої шкіри: тонік освіжає, загалом покращує колір обличчя і робить шкіру шовковистою; молочко має приємну текстуру, зволожує і добре очищує шкіру, розраховане на щодень. Обидва засоби мають нейтральний рівень pH, екстракт алоє та огірка.

Nivea Nourishing Body Milk
Лосьйон для тіла рекомендується для дуже сухої шкіри: молочко надзвичайно зволожує, робить шкіру більш гладкою і позбавляє відчуття сухості та стянутості завдяки мінералам, олії мигдалю і вітаміну Е.

Neutrogena Concentrated Hand Cream
Крем для дуже сухої шкіри рук: лікує, зволожує і захищає шкіру; 40% всього його складу становить гліцерин. Крем також продається з різними запахами, виберіть свій улюблений!)

Vichy Aqualia Thermal Leggera
Термальна вода зволожує шкіру усі 24год. Ідеальний варіант для тих, хто не любить засобів з кремовими текстурами. Використовувати потрібно її 2 рази в день. На протязі дня шкіра помітно зволожена, має здоровий блиск.

Johnson's Face Care Daily Essentials Night Cream
Нічний крем насичений про-вітаміном В, який заспокоює шкіру, і гліцерином, який зволожує шкіру під час сну. Крем дуже добре абсорбується, немає відчуття дискомфорту.

Dizao Organic Lip Balm
Органічний бальзам зволожує і захищає шкіру губ. Актуальний він саме зараз, тому що захищає від обвітрювання, морозу і лікує (не просто зволожує) суху шкіру. Помітний результат після першого використання. 

You Might Also Like

0 коментарі