новорічні подарунки для нього

17:27


1. Теплий светрик. Не обов'язково на новорічну тематику, та й не обов'язково светрик. Мій мужчина вибрав цей з колекції Burberry. Думаю, що хорошим подарунком до Нового року стануть і рукавички з теплим шарфом.

2. Парфуми. Мені замовили Clinique Happy Men.

3. Шкіряний блокнот/записник. Як видно із зображення, його улюблений колір коричневий, кавовий, тілесний і т.д., ви можете вибрати не шкіряні, іншого кольору та текструри, з декором чи гравіюванням.

4. Набір для шашлика. Набір включає сокирку, 3 ножі, 10 шампурів в чохлі, дерев'яну дощечку для нарізання і 2 металевих стакани. Підійдуть набори для пікніку, які більш вишуканіші і містять посуд. Я все ж вважаю, шо м'ясо - це чоловіча страва, особливо на грилі.

5. Портсигар. Якщо ваш мужчина курить - він оцінить такий подарунок! Якщо ж ні - хорошою заміною стане візитниця.

6. X-Box One. Не мій тип подарунку, не люблю, коли x-box або ПК стають центром уваги в домі, але, як хороший варіант для вас. Є такий ж позолочений в limited edition, якщо він справді фанат, а вам не шкода)

7. Чохол-органайзер для iPad від Hermes. Універсальний подарунок для прихильників продукції Apple. Органайзер містить фірмовий блокнот-щоденник і олівець.

8. Сумка через плече. Необхідна зараз і дуже зручна річ для мужчин. Хорошим додатком або ж ізюминкою стануть нашиті ініціали.

You Might Also Like

0 коментарі