як зволожувати жирну шкіру?

14:16

Привіт) Як ви вже знаєте, в мене комбінована шкіра і взимку я борюсь з її зволоженням. Впевнена, що кожна з вас після нанесення на жирну/комбіновану шкіру зволожуючого крему, не відчуває жодного ефекту! У мене кілька порад для правильного вибору зволожуючих засобів.


1. Виберіть правильний крем

Якщо у вас проблемна/жирна/комбінована шкіра, звичайний зволожуючий крем спричинить відчуття дискомфорту. Як я вже писала в публікації про вибір тонального крему для жирної шкіри, купувати потрібно засоби з поміткою oil-free на упаковці. Ідеально підійдуть матуючі і зволожуючі креми-флюїди з дуже легкою текстурою. Вибираючи такий крем, впевніться, що в його складі немає ще вазиліну і силікону.

мій зволожуючий крем від Yves Rocher2. Правильне нанесення і масаж

Наносіть по краплині зволожуючого засобу на чоло, ніс, підборіддя і щоки, тоді акуратно розподіліть масажними рухами по обличчі. Про масаж я теж говорила: не втирайте крем в обличчя до почервоніння, а легкими дотиками пальчиків наче вбивайте його в шкіру. Масажні рухи повинні бути спрямовані вверх в напрямку до чола, для того, щоб шкіра 'підтягувалась'.


3. Знімайте makeup наніч

Ніколи не забувайте змивати декоративну косметику! Ще не один раз буду наголошувати про це! Навіть якщо ви лягаєте на годинку-дві подрімати вдень! По-перше, ви провокуєте появу точних цяток, а по-друге, шкіра не матиме можливості відновити свій гідроліпідний баланс під час сну.


4. Старайтесь не використовувати скраб

Взагалі дівчатам з жирною шкірою потрібно пам'ятати про правило 'менше - це краще!'. А особливо не використовуйте скраб, якщо ви все ще потерпаєте від появи прищиків. Насправді, для повного очищення шкіри досить гелю для вмивання і тоніка. Я б радила використовувати міцелярну воду, яка замінить гель і тонік + зволожить шкіру.
5. Вибирайте корисні продукти

Так, продукти! Мова йде про харчування, адже ви те, що ви їсте. Старайтесь їсти більше винограду, який містить багато компонентів і вітамінів, що допомагають підтримувати рівень вологи шкіри.

You Might Also Like

0 коментарі