12 здорових снеків, що додадуть енергії

16:13

1. Яблука. Вони містять багато вітамінів і мінералів, надзвичайно велику кількість антиоксидантів. Старайтесь їсти яблука кожного ранку, додавайте їх в молочні коктейлі, вівсянку або смакуйте фруктовим салатиком з ними.

2. Банани. Містять багато калію, який допомагає підтримувати нормальний кров'яний тиск та сердечну діяльність організму.

3. Червоний перець. Насичений антиоксидантами та вітамінами А і С, які необхідні вашій шкірі. Якщо хочете ситно перекусити, а салатики всі з майонезом - наріжте перець і поласуйте ним разом з улюбленим соусом та гарніром.


4. Натуральний темний шоколад. Якщо ви не можете відмовити собі в солодкому - шоколад ідеальний замінник! Зважаючи на те, що в його склад входить цукор, а ви на дієті, обмежіться половинкою плитки.

5. Насіння гарбуза. Саме насіння гарбуза є джерелом таких мінералів як магній, залізо, кальцій, вітамін К і білок. Вірите чи ні, насіння позбавить вас почуття голоду і підвищить працездатність.

6. Морква. Морква містить велику кількість клейковини, вона стане хорошим снеком, щоб позбутись гострого почуття голоду, зважаючи на здорове харчування.

7. Овочевий суп-пюре. Містить багато овочів у тій консистенції, на перетравлення якої ваш організм не буде затрачати багато енергії. Якщо у вас є можливість перекусити в кафе чи інших закладах харчування - вибір на користь супу!

8. Вівсяна каша. Ну, тут не потрібно розказувати про користь. Старайтесь їсти кашку на сніданок, а через 20хв будь-який фрукт. Для більшої користі посипте кашу корицею!

9. Овочевий салат з зеленню. Овочі зеленого кольору насичені вітамінами і мінералами, які швидко перетравлюються. Ви швидко і смачно втамуєте голод)

10. Ананас. Ананас швидко засвоюється та сприяє обміну речовин, також і очищенню організму. На пустий шлунок ананас їсти можна, але не в поєднанні з іншими продуктами.

11. Трав'яний чай. Такий чай втамує голод тим, хто любить їсти вночі. Трав'яний чай краще пити всередині дня і впевніться, що він не містить кофеїну.

12. Сухофрукти. Переконайтесь, що вони не містять цукру (для тих, хто на дієті). Такий снек для мене найкращий!) Сушений інжир, для прикладу, очищає кров. Рекомендую мати такого роду снек в сумочці)

You Might Also Like

0 коментарі