Top 10 blogs to follow

18:37

1. Linda Hallberg
Талановита MUA з Швеції, якою я захоплююсь давно. Ссилка на її блог завжди в мене на панельці справа. Лінда закохана в макіяж, кожного дня кидає нові makeup looks і нарешті створила свій YouTube channelBangerBeauty. В її блозі ви знайдете новинки косметики і її beauty review на різноманітні косметичні засоби.


2. Missmaven.com
MissMaven - MUA і акторка з Лос-Анджелесу. Насправді її звати Teni Panosian і я теж її фанатка (якщо так можна сказати). Її ссилка теж завжди в мене в блозі, заходьте, не пожалієте! Крім makeup, Тені робить зачіски, радить улюблені косметичні продукти і робить це все по-своєму прикольно)


3. Maxineczka
Така собі дуже 'правильна' MUA з Польщі, яка прагне досконалого макіяжу і належного догляду за шкірою обличчя! Звати її Йоанна і блог є доповненням її YouTube channel, який зовсім недавно я кидала в публікації, присвяченій саме їй. Захоплює різноманітність її образів і доступні makeup tutorials.


4. Couturegirl
Авторка блогу живе в Англії, її звати Кейлі, їй 22 і вона любить все дівчаче)) Кейлі журналістка, вона красиво описує свої покупки, кидає з ними makeup looks, любить складати рейтинг різних косметичних продуктів і пише відгуки про новинки beauty індустрії.


5. I Spy DIY
Блог з підбірками DIY, тобто handmade прикрас, аксесуарів і всього-всього. Авторка створила блог переглянувши модний журнал і переробивши речі, подані там. Свої щотижневі ідеї handmade інколи я кидаю з I Spy DIY.


6. Cupcakes and Cashmere
Блог був створений Emily Schuman ще в 2008 р. для того, щоб 'зберігати' речі, які їй подобаються. В минулому Емілі працювала в Teen Vogue USA і написала свою книгу 'Cupcakes and Cashmere' про визначення свого індивідуального стилю і образу життя. В блозі ви знайдете fashion looks, home decor ideas, все про моду і красу.


7. Hello October
Тут ви знайдете багато чого: авторка веде такий собі особистий beauty blog, поєднуючи розповіді і фоторепортаж проведеного дня з модою і косметикою. Також Hello October має свій YouTube channel, де кожного місяця завантажує відео з улюбленими косметичними продуктами і багато чого іншого.


8. Katie's Beauty Blog
Як ви вже зауважили, авторка блогу Кейті за освітою фотограф і живе в Лондоні. Звичний beauty blog з усім, що дівчина любить і вважає вартим в користуванні для кожної з нас. Кейті любить їсти в ресторанах, подорожувати і часто все це фотографує)


9. Lily Pebbles
Лілі живе в Лондоні і веде свій блог вже кілька років. Спочатку він нагадував більше блог про її стиль життя і всі події в її житті, але під впливом її улюблених блогів він перетворився на beauty webside.


10. Tanya Burr
Таня після школи відразу почала працювати MUA і створила блог з makeup tutorials і порадами для жінок. Пізніше вона створила і свій YouTube channel, популярність якого в Європі просто зашкалює.

You Might Also Like

0 коментарі