face powders і правила їх нанесення

16:38

Компактна пудра - необхідний beauty продукт арсеналу будь-якої дівчини, актуальність і різновидність якого зараз просто зашкалює! Матова шкіра обличчя якраз в тренді! Крім свого основного призначення, пудра може додати шкірі додаткове сяяння, зволожить і захистить від шкідливих факторів навколишнього середовища.Важливо підібрати пудру, яка відповідала б вашим вимогам на всі 100%! Різні види пудри виконують різні задачі:

• сипуча пудра створює легку оксамитову вуаль, матує шкіру, але не коректує дефекти (в нанесенні такої пудри важко переборщити, вона є фінішним елементом makeup, єдиний мінус - носити її в сумочці для корекції макіяжу незручно, тому вона є засобом домашнього використання);
• пудра в шаріках дозволяє бути різною: на протязі року, в залежності від зміни кольору/тону шкіри, ви зможете додавати або забирати з коробочки кульки того чи іншого кольору (вибір ідеальний: не поб'ється + забагато її в нанесенні теж не буде);
• біла прозора пудра не виконує корекції шкіри, але вона універсальна тим, що підходить будь-якому відтінку шкіри, дуже добре матує і вирівнює її рельєф (в її склад входить лише кварцева пудра, яка при надлишку може відбивати спалах фотоапарату!).


Слід пам'ятати, що пудра - не самостійний елемент макіяжу! Її основна ціль матувати шкіру і закріплювати кремові текстури. Тому не потрібно очікувати від пудри такого ж покриття, яке вам надасть тональний крем!! Якщо ж ви хочете скоректувати недоліки, але при цьому надаєте перевагу пудровій текстурі - вибирайте компактні тональні засоби. Вони не тільки зроблять шкіру матовою, а й приховають усі недоліки.І останнє: пудру можна наносити кісточкою, пальцями або пуховим спонжиком. Останній варіант забезпечить хороше покриття, що підійде жирній шкірі. Кісточкою ви доб'єтесь легкого і більш непомітного нанесення. Вибирайте круглу кісточку з натурального м'якого ворсу, яка, зазвичай, є найбільшою кісточкою в комплекті.

You Might Also Like

0 коментарі