що таке мінеральна косметика?

20:43

Привіт усім! Ще раз вітаю з днем студента тих, хто святкує сьогодні!) Сьогоднішня моя публікація написана на одному подиху відразу після придбання мінеральної косметики, а саме бронзера і хайлайтера. 'Висіла' вона в мене вже кілька тижнів, я чекала ще й на свою мінеральну пудру, щоб поділитись з вами своїми враженнями! Отже, читайте, будьте в курсі всього!


Мінеральна косметика — порівнянно новий продукт, який завойовує популярність на ринку косметичної продукції. Її основу складають подрібнені в пудру природні мінерали, до яких додані вітаміни та рослинні інгредієнти. Мінеральна косметика підходить навіть для найчутливішої і найпроблемнішої шкіри.

Така косметика не містить спирту, ароматизаторів, барвників, тальку, консервантів, які сушать і подразнюють шкіру + забивають пори, тому ризик появи алергічних реакцій мінімальний. Косметика має дезинфікуючий ефект, заспокоює шкіру і вбирає надлишки шкірного жиру. Компоненти мінеральної косметики доглядають за шкірою обличчя і надають їй більш свіжого і відпочилого вигляду.


Переваги мінеральної косметики:
  • дуже економна в порівнянні із звичайною косметикою; 
  • лягає на шкіру тоненьким рівним шаром, виглядає природньо, стійка; 
  • дозволяє шкірі дихати і не викликає дискомфорту, відчуття тяжкості чи стягнутості на обличчі;
  • не забивається в маленькі зморшки, навпаки, вона має здатність маскувати зморшки;
  • водостійка, для зняття такої косметики не потрібні особливі засоби (гель для вмивання/молочко і т.п.).

Мінусів і протипоказань у мінеральної косметики немає. Також існують спеціальні кісточки для мінеральної косметики, - вони дуже зручні в використанні, набирають мало того чи іншого засобу. На шкіру пудра лягає рівним тонким шаром, а тіні не обсипаються і не збираються в складочках повік. Мінеральну пудру і рум'яна можна міксувати так, як і звичайні.

You Might Also Like

0 коментарі