чому не можна торкатись обличчя руками?

14:02

Інколи дратує, коли тобі хтось говорить, шо не варто чіпати обличчя руками весь час. Ну ясно, шо це не гігієнічно, але, все ж таки, яка різниця? Я з тих людей, які це роблять і потім жалію, тому що моя шкіра схильна до появи різних прищиків.Отже, на руках неймовірно багато бактерій, які пізніше мігрують на обличчя. У вас теж проблемна шкіра? Старайтесь якомога рідше торкатись свого обличчя! Прищики з'являються завдяки 3 факторам: надлишку шкірного жиру, омертвілим клітинам шкіри і акне-бактеріям Р, які ми свідомо переносимо на обличчя руками.

На що слід звернути увагу, крім обмацування обличчя?)

Носіями бактерій Р є мобільні телефони, наволочки і кісточки для макіяжу (найрозповсюдженіші, на мою думку, носії). Слідкуйте за свіжістю наволочки, на якій спите чи використовуєте в автомобілі і т.д.; часто мийте кісточки для макіяжу і дезинфікуйте декоративну косметику; а мобільний телефон всього лиш можна протерти розчином спирту або скористатись антибактеріальним спреєм, гелем і т.п.


Привчіть себе мити руки правильно: з милом, в теплій воді і тривалістю процедури хоча б 20сек, сполоснути в воді руки - не миття, рівноцінно їх не помити взагалі. Також слідкуйте за чистотою нігтів, особливо, якщо ви прихильниця довгих нігтів, - під ними також накопичуються шкідливі мікроорганізми, не тільки бруд.

Цікаво знати, що через шоломи, підставки для підборіддя на скрипці і т.п., спортсмени і музиканти часто мають проблеми з різними шкірними захворюваннями!

You Might Also Like

0 коментарі