makeup storage. в чому зберігати косметику?

15:03

Привіт) Дуже багато вже говорила про макіяж і косметику, але так і не розказала вам про чудові ідеї зберігання косметики. Сьогодні покажу вам кілька ідей і спеціально розроблене для такої нагоди приладдя. Не лише в MUA (makeup atrist) повинні бути розкладні косметички, свого роду багажі з кількох валізок і т.д. Знайдіть і замовте в неті, наприклад, от таку міні-конструкцію і це упростить зберігання косметики, прибирання вашого столику + чистоту самих продуктів.

Мені тут дуже подобається відділення для помад! В мене їх є трохи, особливо я почала скуповувати модні темні відтінки цієї осені, а складати нема куди(


Зверху такий простіший handmade варіант, якщо ви не фанат декоративної косметики, а ваша серія догляду за шкірою обличчя стоїть в ванній кімнаті.


Як бачите, можна використати просту корзинку (накриту будь-чим від осідання порохів) і такий собі пластиковий комод з багатьма відділами. Я, наприклад, люблю зберігати все 'стоячи', а не 'лежачи'))


А тут такий мініатюрний варіант для робочого столу, якщо косметикою ви користуєтесь мало не щодня. Дуже зручно, просто і наповнювати ви його можете продуктами, що найбільш використовуєте!

You Might Also Like

0 коментарі