олівець кайал і гелева підводка: що це, для чого?

16:40

Привіт) Сьогодні вирішила багато чого написати про косметику) Зараз розкажу вам про олівець кайал і гелеву піводку для очей, про які я раніше згадувала в маленькому словничку makeup продуктів.

Отже, ще раз коротко: кайал - антисептичний контурний олівець для внутрішнього повіка і лінії росту вій. Відрізняється від звичайних він тим, що не подразнює слизову оболонку!Для чого роблю наголос серед всіх продуктів на цьому олівчику? Це ідеальний варіант для тих, хто любить наносити makeup кожного дня! В вас інколи виникає відчуття 'важкого макіяжу', незручності, печуть очі чи виступають судинки? Кайал допоможе цього позбутись! Тим більше, різноманітність кольорів допоможе підкреслити будь-який макіяж!Білим кольором, наприклад, можна збільшити розріз очей. Я не люблю підводити очі, більше люблю макіяж smokey eyes в різних кольорах, але вважаю, що такий олівець повинен бути в кожної!

Чому саме гелева підводка для очей - вона рідка, гарно наноситься і так само гарно виглядає, легка в користуванні. Наносити її потрібно синтетичною кісточкою, найзручніше буде маленькою скошеною.Важливо набирати підводку кожного разу на чисту кісточку (попередній слой підводки засохне) і в невеликій кількості. Знову ж таки пишу про гелеву для тих, хто, як і я не може привикнути до звичайних підводок і ніяк не справляється з рівномірним нанесенням підводки!)Надіюсь я вам допомогла новою інформацією і дякую, що читаєте мене! :*

You Might Also Like

0 коментарі