соц мережі: будьте в курсі всього!

15:49

Привіт) Сьогодні розкажу вам про соц мережі і програмки, якими я користуюсь. Лише недавно відкрила їх для себе і спішу порадити все класне вам!We Heart It - мережа, що містить безліч фото і відео з тегами і відразу з ссилками на сайт, з якого зображення чи відео використане. 


Все, що потрібно - ввести логін, мейл і пароль, і ви зареєстровані!) Фото можна скачувати, лайкати (heart it), і все з'явиться на вашій сторінці в мережі. Додавайте свої теги, переглядайте рекомендовані фото чи відео до вибраного, залишайте свої коментарі. Все просто і зручно, раджу вам скачати і спробувати) Я вже кілька подруг 'підсадила' на We Heart It))


Pinterest - соц інтернет-сервіс, що дозволяє користувачам додавати зображення відразу в тематичні розділи, ділитись ними в соц мережах.


Сайт нагадує дошку з оголошеннями, на якій прикріпленні різні данні. Ви зможете передивитись такі розділи, як DIY, дизайн, мода, харчування та інші. Тут також потрібно створити свій аккаунт, на який ви зможете додавати теги (pins), які вам до вподоби! Pinterest трохи різнобарвніший, але дуже зручний для пошуку!

Bloglovin' - це сервіс, який дозволяє читати і слідкувати за оновленням улюблених блогів.


Тут теж потрібно зареєструватись, можна синхронізуватись з Facebook. Ви шукаєте улюблені блоги, натискаєте 'Follow' і всі оновлення бачите в 'Новинах', прямо, як вКонтакте) Це моя найулюбленіша програмка, дуже зручно читати улюблені блоги, тому що Opera просто тріщить від закладок))

Скачуйте, користуйтесь на здоров'я і читайте мій блог!)

You Might Also Like

2 коментарі