як правильно підмальовувати брови

21:02

Дівчатка, зараз хочу розказати вам про те, як я підмальовую брови і думаю, що ви візьмете багато чого корисного з цього посту і для себе!


Що потрібно: пінцет, розчіска для брів (двохстороння, металічна - на ваш вибір), манікюрні ножиці, тіні для брів + кісточка (набір тіней або ваш улюблений олівець) і консилер + кісточка (це вибірково).


Звичайно ж кожного разу пінцет використовувати не потрібно, а для чого ножиці? Краще підрівняти брови, ніж вищипувати багато всього, тоді вам не прийдеться сильно домальовувати прогалини.

мій олівчик для брів від essence

Якщо ви користуєтесь лише олівцем - розчісуйте брови час від часу, щоб розтушувати олівець (інакше буде видно, що ви їх домальовуєте, а ми цього не хочемо!). Я, особисто, використовую тіні, якщо маю час - і олівець, і тіні. Пояснюю - так брови виглядають естетичніше і природніше, тому що олівцем я надаю форму, а потім легким взмахом кісточки надаю їм трошки темнішого кольору для виразності за допомогою тіней.

ось таким набором для брів від essence я користуюсь

Для чого ще й консилер до цього всього? Такий варіант я рекомендую для повноцінного макіяжу, щоб виділити брови (використовуючи консилер під і над лінією росту брів), але не кожного дня!

невеличкий фото-урок з використанням косметики МАС

Щиро надіюсь бачити вас тепер ще красивішими і обізнаними в макіяжі! :*

You Might Also Like

0 коментарі