як доглядати за косметикою??

18:43

Недавно я писала як доглядати за кісточками для макіяжу, сьогодні розкажу вам про те як доглядати за декоративною косметикою!Ви ніколи не задумувались, що разом з кісточками для макіяжу потрібно доглядати за декоративною косметикою? Все ж може зіпсуватись ще до закінчення терміну придатності! Кісточки то ми помили, але не думаю, що ви їх очищаєте кожного дня, а косметикою ви користуєтесь щоденно!

Дезінфекція компактної косметичної продукції (тіні, рум'яна, пудра, бронзер і т.п.)На поверхні тіней і пудри також накопичується велика кількість мікробів, які можуть викликати подразнення чи висип на шкірі обличчя. Отже, купуємо в аптеці звичайний 70% спирт і переливаємо його в ємність з пульверизатором (в пшикалку). Розпиляємо над косметикою на відстані 10-15см і даємо висохнути.

Дезінфекція іншої косметичної продукції (помада, туш, блиск для губ, рідкі тіні, рум'яна, крем-пудра і т.п.)Тут спиртом не обійдеться, в аптеці потрібно купити вологі антисептичні салфетки. Щоб очистити блиск для губ, дістаньте кісточку чи аплікатор і протріть його салфеткою. Так можна 'відчистити' помаду і туш (після чого туш буде наноситись без грудочок).

You Might Also Like

0 коментарі