що таке міцелярна і термальна вода??

14:37

Сучасним жінкам потрібен набагато більший догляд і захист своєї шкіри, ніж колись: постійні стреси, неправильне харчування, жорстка вода, забрудненість повітря, випромінювання побутових пристроїв і шкідливі звички несприятливо впливають на стан шкіри.

Не буду розказувати про досліди і статистику.. От тому спеціалістами була створена міцелярна вода, що призначена для догляду за чутливою і проблемною шкірою. Це засіб нового покоління, який відразу став must-have для багатьох з нас.
Отже, міцелярна вода - найбезпечніший і найефективніший очищаючий засіб у вигляді води, в прямому значенні цього слова. Прерогатива такої води в тому, що вона здатна замінити велику кількість продукців: тонік, очищаюче молочко і лосьйон (чи ваші улюблені засоби по догляду). Це зекономить вам гроші і час відразу очищаючи, тонізуючи і пом'якшуючи шкіру; міцелярна водичка послужить демакіяжем навіть для водостійких продуктів декоративної косметики.

Вода є ідеальним продуктом для алергіків, не містить спирту, не має кольору та запаху, її не потрібно змивати! Уявіть з якою легкістю ви зможете подорожувати, не забиваючи косметикою половину свого багажу і не потребуючи води, щоб очистити обличчя від косметики!Візажисти користуються цим засобом як основою для макіяжу. Водичка допоможе позбавитись від різноманітних плям чи забруднень на шкірі за кілька секунд (чорнило, йод, зеленка, тощо).

А для чого ж термальна вода? Ще древні римляни знайшли перші джерела термальної води, яка чистіша, ніж звичайна і містить багато мікроелементів. Пізніше європейці почали пити термальну воду для лікування шлунку, кишечника та інших захворювань. Пізніше з'явилась термальна вода для догляду за обличчям, яку тепер ми можемо побачити в mists (містах), спреях, фіксаторах для макіяжу і т. д.Не всі ці продукти містять лише термальну воду, ще й мінеральну. В одній більше кальцію, а в іншій - натрію. Якщо у вас нормальна шкіра - раджу спреї, фіксуючі макіяж, що не дозволять розтікатись косметиці в жару і нічого не буде маститись від дотиків до обличчя.

Зараз особливо популярні mists (димки), в їх основі звичайна очищена вода насичена різними добавками (ефірні масла, рослинні екстракти, гліцерин і т. п.). Місти зволожують, знімають почервоніння, лікують запалення шкіри.Отже, термальну вожу використовують для відчуття свіжості, додаткового зволоження, ефекту оксамитової шкіри, фіксації макіяжу і здорового сяяння.

You Might Also Like

0 коментарі