маски для обличчя: блакитна глина

18:12

Привіт) Вибачте, що не потішила вас чимсь новим вчора.. Ненавиджу понеділки і я зробила собі вихідний! Надіюсь ваші вихідні були насиченими і ви встигли насолодитись хорошою погодою)

Сьогодні розкажу вам про блакитну глину, якій я надаю перевагу вже кілька останніх років. Косметична глина очищує шкіру, видаляє залишки шкірного жиру, лікує і попереджає подразнення і почервоніння. Надіюсь, ви розібрались яка маска підходить вам!)Саме натуральну косметичну глину можна купити в аптеках або косметичних магазинах. Вона продається в вигляді порошку і буває біла, блакитна, зелена, червона, жовта і чорна. Особисто я не купую глину в аптеці, але от наважусь це зробити завтра. Все-таки, я впевнена, що глина натуральна і я не переплачую за косметичний бренд виробника.


Блакитна глина має протизапальний ефект, запобігає появі прищиків, сприяє загоєнню ранок на шкірі, добре очищає і покращує колір обличчя. Також вона допомагає розгладити мімічні зморшки, які є у кожної з нас; омолоджує шкіру - робить її більш пружною і еластичною; висвітлює веснянки, пігментні плямки і т.п. Так як і біла, блакитна шкіра підходить для догляду за жирною шкірою обличчя.

Прерогативою блакитної глини є те, що регулярне її використання може допомогти підлікувати (не повністю вилікувати!) проблемну шкіру: позбавити прищиків, вирівняти шкіру обличчя (від вугрів та інших рубців) і покращити її вигляд.


Для тих, хто зацікавився - рецептик використання аптечної блакитної або білої глини:
в 1/2 ст.л. глини додайте 3-4 каплі яблучного оцту і кілька капель холодної води для утворення кашки. Намастіть личко глиною, залиште на 10-12хв, змийте холодною водою.

You Might Also Like

0 коментарі