все про маски для обличчя

19:48

Доброго вечора! Вибачайте, що так пізно сьогодні пишу.. Розкажу вам дещо корисне про маски для обличчя) Ви знаєте яка підходить саме вам?


Для початку: неважливо яку маску ви використовуєте, але перед початком процедури необхідно розпарити обличчя. Тепле повітря і вода розширяють пори, чим сприяють ефективності маски. В догляді за шкірою обличчя існує кілька важливих етапів: очищення, детоксикація, зволоження.


Маски для сухої і чутливої шкіри

Очевидно, шо дівчатам з сухою і чутливою шкірою слід використовувати зволожуючі маски!) Краще всього вибирати кремоподібні формули (не скраби і не глину!), які відновлять водний баланс. Щоб захистити шкіру від дії зовнішніх факторів, спробуйте таку маску: додайте в йогурт 1ч.л. меду і нанесіть суміш на обличчя.


Маски для проблемної шкіри

Для такого типу шкіри підходять маски з натуральними маслами. Вони збалансують шкіру обличчя і допоможуть вилікувати прищі чи сліди від них. Відмовтесь від скрабів, вони рознесуть прищики по всій шкірі! Якщо ви хочете очистити пори - скористайтесь глиною. Для більшої ефективності додайте в глину кілька капель олійки чайного дерева.


Маски для жирної шкіри

Дівчатам з жирною шкірою потрібно надавати перевагу очищаючим і глиняним маскам. Мінерали і вітаміни, що містить глина, зроблять шкіру м'якою і еластичною. Щоб зробити шкіру рівною і зволожити її, скористайся народним рецептом маски з алоє і меду.


Маски для комбінованої шкіри

Догляд за комбінованою шкірою найважчий, оскільки Т-зона потребує особливого догляду. Тут треба поєднувати глиняну маску для Т-зони і зволожуючу на щічках. Якщо вам вкрай важко доглядати за шкірою обличчя двома масками, існує рецепт однієї маски для всього обличчя: пюре ананасу змішайте з натуральним йогуртом і нанесіть на обличчя!

You Might Also Like

0 коментарі