як відрізнити оригінальні парфуми від підробки?

12:19

Маю досвід роботи у сфері торгівлі косметикою та парфумами, тому сьогодні хочу розказати вам як відрізнити оригінальні парфуми від підробки.

Недобросовісні продавці завжди запевняють вас в оригінальності продукції, доступних цінах, широкому чи відбірному асортименті товарів і навіть нав'язують вам свою думку. На це ви мусите кивати головою, погоджуватись і таки купити вподобаний запах.. Висновок: розчарування в оригінальності, нестійкий запах, який може зазнавати метаморфоз напротязі дня і не фабрична упаковка.Міф про країну-виробника. Якщо продавець говорить вам, що вміст флакону зроблено і розлито по ліцензії - це неправда! Французькі (чи інші) парфуми не можуть бути зроблені в Польщі, а тим більше в Китаї. Парфумерні бренди не видають ніяких ліцензій на виготовлення того, що виготовляють самі ж.

Упаковка. Щоб підкреслити якість парфумів і захиститись від підробок, багато дизайнерів приділяють увагу декору самого флакона. Виготовляють його з дорогого скла і кришталю, тому вас має насторожити нерівна поверхня чи бульки від повітря всередині тари.

Документи. Можна попросити в продавця щось типу сертифікату відповідності, який він повинен пред'являти за потребою. Інколи до парфумів додається свого роду анотація з їх складом і т.д, але на дні баночки має бути маленька голограма, що засвідчує оригінальність!


+ порада від мене. Ніколи не довіряйтесь продавцю на всі 100%! Перед тим як купувати парфуми, попросіть скористатись ними або ж тестером. Поносіть запах напротязі дня - так ви перевірите його стійкість, відчуєте чи підходить він вам і яка його кінцева нотка.

You Might Also Like

0 коментарі