сухий шампунь. що і для чого?

20:02

Привіт усім тим, хто читає мене!) Робіть це регулярно, дізнавайтесь багато чого корисного і залишайте свої коментарі під публікаціями, щоб я знала чи до вподоби вам мої писульки)

Сухий шампунь. Ще недавно його випускали лише для блондинок, тепер він є в продажі для будь-якого кольору чи типу волосся. Принцип дії шампуню простий: абсорбент поглинає наймілкіші часточки бруду і всього решта за кілька хвилин.


Як використовувати? Потрібно збовтати флакон, з відстані 30см розподілити шампунь, залишити на 2хв, після чого ретельно прочесати волосся.


Це знахідка для волосся, яке дуже швидко жирніє - сухим шампунем його можна буде освіжити в будь-який момент. Проте, зловживати використанням такого шампуню непотрібно! Рекомендується використовувати його в випадках, коли справді нема як нормально помити голову.

Сухий шампунь можна зробити і самій вдома, але для початку попробуйте купити щось з професійного догляду для волосся. Таким користувались ще наші мами, це не новинка, але для теперішнього темпу життя це потрібна річ!

You Might Also Like

0 коментарі