beauty-рецепт: скраб для губ

15:00

Привіт) Як писала раніше, я не люблю користуватись скрабами для губ, але недавно відкрила цей засіб для себе) Нижче розкажу саме про натуральні скраби, а не магазинні.


Скраб для губ пом'якшить і зволожить шкіру (особливо взимку). Він захищає від перепадів температури, обвітрювання, обморожування губ. Легкий масаж скрабом посилює кровообіг, що робить природній колір губ яскравішим і позбавляє поверхню губ від тріщин.

Для нанесення скраба для губ потрібно взяти салфетку, промочити її в теплій воді і потримати на губах на протязі 5-7хв. Таким чином ми пом'якшимо і зволожимо губи і шкіру навколо губ, також підвищимо ефективність скрабу. Далі наносимо скраб круговими рухами на губи пальцями (уникаючи внутрішню частину губ). Змиваємо все теплою водою або витираємо вологою салфеткою (знову ж промоченою в теплій воді) і наносимо бальзам для губ.

Скраб для губ з цукру2ст.л. звичайного або коричневого цукру змішайте з 1/2ч.л. оливкової олії. Пальцем втираємо в губи суміш 10-15сек, змиваємо теплою водою і наносимо бальзам для губ.

Мигдальний скраб для губЗамочіть в воді 2 мигдальних горіхи на ніч. Зранку подрібніть мигдаль і додайте кілька капель гліцерину. Нанесіть суміш і залиште на кілька хвилин, змийте теплою водою.

Медовий скраб для губЗмішайте 1ч.л. меду і 1ч.л. харчової соди до однорідної масси, нанесіть суміш на губи і залиште на кілька хвилин. Акуратно протріть губи, змийте теплою водою і нанесіть каплю оливкової олії.

Скраб для губ з м'ятиЗмішайте 1ч.л. цукру, кілька капель м'ятної олії, 1ч.л. меду і 1ч.л. оливкової олії. Додайте до суміші кілька капель води, щоб утворилась м'яка паста. Протріть губи скрабом, змийте теплою водою.

You Might Also Like

0 коментарі