3 способи використання олійок для волосся

11:56

Доброго усім ранку!) Сьогодні потішу вас кількома порадами чи то прерогативами використання олійок чи інших схожих по консистенції засобів для волосся. Оскільки в мене фарбоване волосся (пошкоджене і сухе) і в додаток я прагну здорового блиску, ось вам кілька порад по використанню вашого засобу і в кінці рекомендація чи то 'провірено на собі' від мене особисто)Олійка для волосся - унікальний засіб, функція якого інтенсивно зволожувати і відновлювати волосся. Але це далеко не всі плюси! Олійка значно полегшить процес укладки волосся, захищає волосся від ультрафіолету і запобігає появі посічених кінчиків під час термоукладки.


1. Найпопулярніший спосіб використання олійки для волосся - нанести 2-3 краплі на вологе волосся, минаючи коріння. Саме цей спосіб діє, як термозахист.

Крім цього, олійку можна додати в фарбу для волосся (захищає від опіків шкіри голови), в шампунь чи кондиціонер для підсилення їх дії.


2. Якщо нанести олійку на волосся після укладки, вона зволожить волосся і додасть блиску. Нанесення перед походом на пляж чи в басейн захистить волосся від дії ультрафіолету, також від хлору і солі в воді.

3. Ще олійку для волосся можна використовувати в якості маски, розподіливши кілька крапель по всій довжині. Такий спосіб нанесення відновлює пошкоджене волосся.


Я, особисто, користуюсь от таким засобом Drop of  Light від Nouvelle. Це засіб для блиску волосся на основі силікону, що підходить для будь-якого типу волосся. Моя олійка має надзвичайну корисну дію - за допомогою силікону склеюються посічені кінчики, волосся має дійсно здоровий блиск і зволожується + це ідеальний термозахист, якщо ви любите кожного дня вкладати волосся! Зараз ціна засобу коливається в межах 100грн, це доступно, а засіб просто функціональний!

Особливе дякую подрузі, яка презентувала мені цей засіб і відмовила купувати щось інше! :*

You Might Also Like

0 коментарі