maybelline bb cream pure

18:36

Привіт) Сьогодні перетворюсь в істинну блогершу і напишу вам про свій захват від Maybelline BB Cream Pure. Користуюсь ним вже місяць і дуже тішусь, що він мені дуже підходить! В мене нема можливості кожного дня носити повноцінний makeup, тому bb кремчик для мене знахідка)


Упаковка нам каже, що крем має 8 пунктів для створення досконалої шкіри обличчя:
1. приховує недоліки;
2. додає сяяння;
3. вирівнює шкіру;
4. адаптується до кольору шкіри;
5. зволожує на протязі дня;
6. створює відчуття свіжості;
7. має SPF15;
8. без жирного блиску.

Його 30мл, він виготовляється в 3х відтінках і створений для проблемної і жирної шкіри (містить 2% саліцилової кислоти). Застосування: наносити тонким шаром на шкіру.

На рахунок супер 8 ефектів.. Кремчик дійсно приховує незначні недоліки, вирівнює шкіру і адаптується до кольору шкіри, але всеодно в половині дня у вас з'явиться жирний відблиск. Помітного зволоження як і ефекту свіжості я не відчуваю, а на рахунок 'не має жирного блиску' - матує, але не на протязі всього дня. До слова, в мене комбінована і не дуже проблемна шкіра. А от BB Dream Fresh від Maybelline був для мене зарідкий, я люблю матуючі засоби більше.

Вийшло 50/50, але я ним задоволена дуже! Він виграє плотнішою консистенцією і матуючим ефектом серед усіх. Чому не інші bb креми? Пробувала Garnier і Lumene - не моє, от чомусь Maybelline лягає і дивиться на моїй шкірі найкраще! А ви яким користуєтесь??

You Might Also Like

0 коментарі