маленький словничок makeup продуктів

18:37

Зараз всі активно вживають дуже багато слів і назв makeup продуктів, що інколи ми плутаємо або навіть не знаємо що це і для чого воно.. Пропоную сьогодні в кількох назвах розібратись)

Бронзатор (bronzer) - засіб, що придає шкірі легкий загар або підкреслює його. Виготовляють його в різних формах і консистенціях, має в собі блиск для ефекту сяячої шкіри.


Люмінайзер (luminizer) - засіб, що виділяє або підкреслює потрібні ділянки обличчя. Надає шкірі сяяння, але сам не має визначеного відтінку, виготовляється в різних формах і консистенціях, часто його називають 'сверкалка'.


Хайлайтер (highlighter) - те ж, що і люмінайзер, тільки без блиску. Використовується для корекції форми обличчя.Кайал (kajal) - масивний, пігментований, м'який і дуже стійкий олівець. Буває він білого, тілесного або чорного кольору. Підводять ним, як правило, нижнє віко.


Лайнер (liner) - засоби, за допомогою яких можна малювати стрілки або підводити очі. Виготовляють їх в різній формі і консистенції. Найстійкіші - гелеві лайнери.


Пігменти (pigments) - косметичний порошок, який використовується, як тіні. Як правило, пігменти дуже яскраві і різноманітні, бувають з блиском і без.


Керлер (curler), по-моєму 'завивачка' - засіб або пристрій для підкрученню вій. Бувають механічні, а тепер і електричні.Консилер (concealer) - засіб для маскування різноманітних недоліків шкіри.Метеорити (meteorites) - блискуча пудра з різнокольорових шаріків, які не додають кольору, а сяяння.


Праймер (primer) - засіб для макіяжу, що служить основою: вирівнює поверхню шкіри, приховує розширені пори, збільшує стійкість макіяжу. Праймери бувають для тіней, губ і навіть туші, виготовляються в різних формах і різній консистенції.


Транспарентна пудра (transparent/HD powder) - прозора пудра, що використовується для вирівнювання, матування і закріплення макіяжу. Буває тверда і розсипчаста, на вигляд біла, проте кольору вона не має.


Гліттер (glitter)/ шіммер (shimmer) - це блиск, який може бути різного кольору та розміру, дуже функціональний у використанні.Тепер ви обізнані в новомодних запозичених словечках! Купуйте, користуйтесь!)

You Might Also Like

0 коментарі