makeup на осінь-зиму 13-14

13:41

Привіт) Найперше хочу подякувати тим, хто заглядає до мене в гості і читає мій блог! Як бачите, я таки добралась до оновлення свого дизайну та інтерфейсу, надіюсь вам подобається)

Все ще я сиджу вдома хворенька і ще не вичерпались теми для публікацій, тому зараз, як і обіцяла, розкажу про makeup тенденції на осінь-зиму 2013)

В макіяжі теж модний nude (як і для манікюру), насичений золотистими, тілесними, персиковими і рожевими відтінками. Використання туші не є обов'язковим, щоб не зіпсувати ніжний і природний образ!Також модні візажисти пропонують робити акцент на губи. Прийнятними будуть різноманітні темні матові чи глянцеві відтінки: бордові, коричневі, винні, кольору фуксії.Smokey eyes завжди актуальні! Найактуальнішим makeup гп тижнях високої моди були саме яскраві губи або smokey eyes. Цього сезону візажисти радять надавати перевагу темно-сірим або чорного кольору відтінкам. Такий макіяж буде відмінним варіантом вечірнього макіяжу!


Стрілки (по-українськи якось кумедно звучить) - ще один тренд, який повторюється натижнях моди з сезону в сезон. Цього разу візажисти радять використовувати чорні liners і надавати перевагу класичній формі стрілки, хоча у моделей різних модних домів стрілки були і на верхньому віці і під нижнім рядом росту вій.


Чесно кажучи я трохи в шоці від модних тенденцій в makeup.. Всього занадто багато, все інтенсивне, я старалась вибрати ще більш-менш стриманіші зображення для прикладів модних тенденцій. Я таки надаю перевагу nude makeup, класичної форми і товщини стрілкам, а єдине, що сподобалось - це акцент на губи! Як тільки виздоровію - побіжу купувати красиву помаду кольору фуксії та винного відтінку)

You Might Also Like

0 коментарі