гель-пудра + ідеї манікюру, осінь 2013

12:07

Hey!) Сьогоднішній свій допис я присвячую манікюру.. Особисто я дозволяю собі робити це в салоні. Мої нігті крихкі і тоненькі за своєю структурою, тому я покриваю їх гель-пудрою і люблю простенький nail art, нижче ви побачите мою підбірку манікюру)

На рахунок гель-пудри.. Для тих, хто не знає що це, гель пудра - 
новий спосіб нарощення чи зміцнення своїх нігтів. Матеріал абсолютно безпечний, сушиться без лампи (це 30 секунд приблизно займає), змінається за принципом shellac (ацетон+фольга). Матеріал досить стійкий до царапин, тріщин і з нього можна виконувати будь-який дизайн, він сумісний з акрилом і гелем. Єдині мінуси гель-пудри - це те, що сам матеріал потрібно берегти в сухому середовищі, інакше він скотиться грудочками.

Варіант ідеальний для мене, тому що безпечний і по ціні нічим не відрізняється від гелю чи акрилу! Особисто мені корекція зараз обходиться в 120 грн, в якому стані не були б мої нігті. Частота цієї процедури здійснюється при потребі (для мене - раз на місяць) і не займає більше 40 хвилин! Спробуйте, якщо ви теж носите такі нігті, рекомендую!)Всі вище запропоновані варіанти манікюру не мої, я їх вишукую на різних сайтах і соц мережах, багато з них вже носила) Все в пастельних тонах вийшло, напевне, під настрій.. А він хороший, тому шо сьогодні п'ятниця! Хороших вам вихідних, підбірку манікюру закину через тиждень! :*

You Might Also Like

0 коментарі