як доглядати за кісточками для макіяжу

22:11

Власне, от тільки вимила свої і відразу пишу вам для чого потрібно це робити і як саме доглядати за ними!
Чисті кісточки допоможуть ідеально наносити макіяж! При довготривалому використанні кісточок, на їх ворсинках залишаються мікрочастинки косметики. Крім того ще й бруд, шкірний жир і омертвілі клітинки.


Мити кісточки потрібно в теплій воді з невеликою кількістю мила. Гаряча вода пошкодить ворс, ну а холодною не змиється бруд і все решта.
Не наносьте мило прямо на кісточки! Так воно просто залишиться на кісточці і буде сприяти ще більшому накопиченню жиру, бруду і т.д.


Що робити? Додайте трохи мила в контейнер з теплою водою, розмішайте добре, і по черзі занурюйте кісточки. Води не має бути багато, зануреним у розчин має бути лише ворс кісточок. Ви можете залишити кісточки на кілька хвилин в мильній воді, якщо вони дуже брудні.
Після цього промийте кожну кісточку під теплою водою, вичавіть акуратно воду, струсіть в повітрі, розправте ворс і залиште сохнути. Якщо потрібно - можете повторити промивання. Кісточки можна розкласти на полотенце і в половині дня перевернути, щоб дати висохнути їм повністю, а можете покласти їх в стаканчик.

Я свої кісточки після миття вимокую полотенцем, розправляю ворс і складаю в стачанчик. Так вони висохнуть рівномірно! Нічого перевертати і довго чекати не треба)

You Might Also Like

0 коментарі