як користуватись праймером, бронзером і хайлайтером?

12:21

Привіт усім! Цього прекрасного недільного ранку я напишу вам про те, як користуватись хайлайтером і бронзером, і що таке праймер. В мене вже є тут маленький словничок beauty слів, загляніть, хто ще не знає про що я. І було відео від MissMaven про контурінг і нанесення хайлайтеру.

Зараз дуже багато makeup коректорів і засобів для виправлення форми обличчя і недоліків шкіри, але багато з дівчат неправильно їх використовують.

Primer (праймер)  - база під макіяж, яка зробить нанесення тонального крему ідеальним, все буде виглядати природньо. Праймер мінімізує пори, приховує маленькі зморшки, матує.
База буває різнокольоровою, кожна з її підвидів орієнтована на різні типи шкіри. Це не тональний крем, не плутайте на упаковці foundation (тональна основа) i primer (праймер)!

Наноситься на все обличчя тонким шаром, далі тональний крем чи ваш улюблений засіб, але дайте праймеру висохнути. Праймери бувають різні, читайте 'маленький словничок makeup продуктів'.

Bronzer (бронзер, бронзатор) додає ефект засмаглої шкіри і коректує форму обличчя. Наносимо:

- під скулою (в напрямку вверх до брови, затемнюємо, видовжуємо обличчя);
- по лінії росту волосся (по боках, не на центр, виділяємо чоло);
- крила носа і бокові частини (видовжуємо/вирівнюємо);
- шия і зона декольте (перпендикулярно підборіддю, щоб колір обличчя і декольте не відрізнявся).
Бронзер буває матовий і з блиском (є й інші), вибирайте колір правильно! Ви не можете сяяти щодень і це виглядатиме дуже неприродньо!

Примітка: не наносіть бронзер кожного дня, а лише на особливі події, вечори і т.д., виглядайте природньо! Не використовуйте бронзер замість тонального, і знову ж - добре все розтушовуйте!

Highlighter (хайлайтер) наноситься на 'виступаючі' точки обличчя:

- верхня частина скули (додає свіжості обличчю);
- на очі, під і над бровами (так виділяємо брови);
- на ніс (візуально видовжуємо, додаємо сяяння);
- на губи (не на губи, по центру над верхньою і нижньою губою, для виділення).
Будь-якої форми чи консистенції хайлайтер не повинен наноситись пальцями, вам потрібно підібрати кісточку для зручності і розтушовки!

Примітка: не наносимо на всі вищевказані місця одночасно! Виберіть необхідні вам місця, добре розтушовуйте, інакше будете виглядати, як новорічна іграшка.

Сподіваюсь, тепер ви остаточно розібрались шо до чого.. 'Як вибрати тональний крем' я вже писала, завтра чекайте пост про різноманітні коректори для обличчя і як правильно наносити рум'яна!

You Might Also Like

0 коментарі