яку туш вибрати?

19:18

Як завжди пишу про те, чим переймаюсь зараз! Мені з деяких причин надоїла моя туш і я не можу вибрати щось хороше серед скількох фірм з їхніми новинками..

Ідеальна щіточка для вій - це гнучка щіточка з густими щетинками різної довжини. Якщо щетинки рідкі, то туш буде залишатись згустками на віях, а якщо дуже густі - буде їх склеювати.Самих форм щіточки існує дуже багато, тому давайте розберемось, яку ж туш вибрати вам і мені заодно)

Масивна, довга і густа спіральна щіточка. Її використовують для ефекту накладних вій найчастіше. Така щіточка є видовжуючою і рекомендується для вечірнього макіяжу.

Щіточка в формі конусу підходить для макіяжу cat eyes. Вона ідеальна для очей будь-якої форми, за винятком вузьких очей. Підходить для тонких вій.

Якщо у вас довгі вії, які просто торчать в різні сторони, виберіть м'яку тонку кісточку. Таким чином ви зможете малювати і нижні війки.

Щіточки в формі циліндру візуально додадуть об'єму. Туш з такою щіточкою підходить для рідких вій.

Вигнута дугою кісточка закручує вії. Підходить для прямих вій, які 'ростуть вниз'.

Асиметричні щіточки (з одної сторони довші, з іншої - коротші) надають можливість намалювати короткі вії в куточках.

Короткі, вузькі щіточки універсальні! Їх можна використовувати будь як і підлаштувати під свої вії.

Пластикові щіточки добре розчісують і додають об'єму віям, а силіконові одночасно видовжують, розчісують і додають об'єму коротким віям.

You Might Also Like

0 коментарі