як вибрати тональний крем?

14:28

Всі ми розуміємо, що основа ідеального макіяжу - це бездоганна шкіра. Для того, щоб ваша шкіра виглядала ідеально потрібно правильно вибрати тональний крем або тональний засіб.

Примітка: шкіру потрібно лікувати, я не пропагую постійне маскування недоліків!
1. Для початку визначте свій тип шкіри:

жирна - легкі, нежирні текстури на водній основі або пресовані засоби;

- суха - зволожуючий класичний тональний крем;

- комбінована - матуючі засоби, які заберуть жирний блиск в Т-зоні.


2. Якщо у вас чутлива шкіра - шукайте гіпоалергенні засоби.


3. При виборі відтінку тонального засобу не треба його тестувати на руці!! По-перше, колір шкіри руки зовсім не співпадає з кольором обличчя. По-друге, шкіра руки грубша і плотніша, таким чином ви не підберете правильну текстуру!

Найкраще пробувати тональний крем на шиї чи підборідді!

4. Ви повинні бути впевненими і переконатись, що при нанесенні тональний крем не скачується і не забивається в зморшечки! Він повинен легко  наноситись і добре розтушовуватись.ось так потрібно наносити тональний засіб

5. Також тональні креми мають додаткові функції: захисну, матуючу, омолоджуючу, ефект ліфтингу. Я про те, що на кожну пору року тональні креми повинні бути різні (літо - захисний з SPF).

6. Ваш тональний крем не зможе виконувати одночасно вирівнювання шкіри і приховувати недоліки, тому в вашій косметичці повинен бути коректор! Він приховає темні круги під очима, почервоніння, прищики і т.д.не забувайте про корекцію обличчя додатковими засобами
Чому коректор, а не ще один тональний? Різниця в тому, що коректор містить набагато більше кольорових пігментів, а текстура його плотніша і насиченіша.

You Might Also Like

0 коментарі